Skip to main content

+38 (098)484-92-70
(вул. Мироносицька, 19А)

+38(050)690-15-05
(пр-т Перемоги, 66И)

Ринопластика

Операція по виправленню форми носа або ринопластика - одна з що найчастіше проводяться у всьому світі.

Операція по виправленню форми носа або ринопластика – одна з найбільш часто проводяться у всьому світі. Популярність процедури визначається не тільки бажанням досягти певного косметичного ефекту, але також з метою усунути значний дискомфорт, що викликається викривленням носової перегородки.

Таким чином ви не тільки вносить приємні корективи в свою зовнішність, але і значно покращуєте якість життя.

Показання для ринопластики

Показаннями для операції по виправленню форми носа прийнято вважати:

 • зайва величина і / або довжина носа;
 • асиметричний і непропорційний ніс;
 • викривлення по спинці носа або горбинка;
 • потовщений або нависає кінчик;
 • масивні або розширені ніздрі;
 • реконструкція після травм, падінь, ударів, порізів, опіків і укусів.

Бажання зробити своє обличчя більш гармонійним не повинно спричинити за собою ніяких проблем зі здоров'ям, тому лікарі нашої клініки ретельно збирають анамнез, визначаючи можливі протипоказання до проведення процедури.

До протипоказань, що не дозволяє знайти бажані пропорції можна віднести:

 • цукровий діабет;
 • гострі та / або хронічні захворювання;
 • захворювання крові;
 • гепатит різних форм;
 • захворювання ССС;
 • різні запальні процеси;
 • онкологія;
 • ВІЛ / СНІД;
 • розлади психічного характеру.

Ризики, пов'язані з проведенням процедури, оцінює лікар ЛОР. Перед виконанням операції необхідно здати аналізи і пройти обстеження, для перевірки стану здоров'я і виключення протипоказань.

Види ринопластики

Операція по корекції форми носа може бути відкритою або закритою.

 1. Відкрита ринопластика використовується, коли є необхідність значної корекції. Розрізи при цій операції виконуються на шкірі зовнішньої поверхні носа.
 2. Закрита ринопластика відноситься до малоінвазивних методів. Доступ до тканин здійснюється через носові ходи, без необхідності зовнішнього травмування тканин.

У нашій клініці ми віддаємо перевагу останньому методу, так як при високій ефективності закритої ринопластики, вона менш травматична.

Особливості процедури

Для проведення операції по виправленню форми носа оптимальним вважається вік від 23 до 40 років, так як інтенсивне зростання хрящової тканини припадає на перші 18 років.

Також, за свідченнями і з письмового дозволу батьків, ринопластику можна робити неповнолітнім пацієнтам.

На консультації клієнт повинен максимально чітко пояснити хірургу який "новий" ніс він бажає придбати.

Сучасні комп'ютерні технології дозволяють змоделювати остаточний результат. Створене зображення буде відповідати дійсності на 80-95%, так як існують фактори, непідконтрольні хірургу, серед яких індивідуальні особливості організму пацієнта.

Проведення операції здійснюється ЛОР-хірургом. Саме цей лікар крім естетичний частини, може якісно виконати функціональну: відновити правильне носове дихання.

Операція проводиться з використанням ендоскопічного обладнання FESS-хірургії, спрямованої на відновлення дренування і вентилювання пазух носа.

Під ендоскопічним контролем в рамках fess-хірургії можуть бути проведені наступні види втручань:

 • корекція носової переділки;
 • видалення патологічних утворень і тканин (поліпи, кісти);
 • відкриття сполучення пазухи з відновленням природної дренажної функції.

Операція безболісна і проводиться під загальною анестезією. Тривалість процесу залежить від складності операції і займає від 2 до 4 годин. Реабілітаційний період в клініці займає 2 доби, де пацієнт знаходиться під постійним наглядом лікарів.

Післяопераційне лікування і спостереження пацієнта включено у вартість операції. Через 7-10 днів знімається лангетка зі спинки носа, а через 14 днів – шви. Через 2 тижні можна виходити на роботу, виключаючи фізичні навантаження.

Вартість операції

Ціна - одне з головних питань, яке задають наші пацієнти. Вартість ринопластики має залежність від особливостей виконання процедури і може варіюватися в межах від 3 000 до 5 000 у.о. Точну ціну може сказати лікар, після повного обстеження і збору інформації.

Наші фахівці

У клініці «Династія» ринопластику виконують хірурги з Києва.

 • Бобров Андрій Леонідович - кандидат медичних наук, отоларинголог вищої категорії. Основне місце роботи - ДУ «Інститут отоларингології ім. проф.О. С. Коломійченка НАМН України». Отохірург, пластичний хірург-Лікар, що дарує людям слух і красу. Андрій Леонідович пройшов стажування з пластичної хірургії в Італії, США, Німеччині. Для будь-якої клініки велика честь, коли він погоджується з нею співпрацювати.

Кожному хочеться бути володарем ідеальних пропорцій особи. Близько 25% людей, які звертаються в нашу клініку, незадоволені своєю формою носа. І кожен, хто звернувся до нас, залишається задоволений виконаним результатом.