Skip to main content

+38 (098)484-92-70
(вул. Мироносицька, 19А)

+38(050)690-15-05
(пр-т Перемоги, 66И)

Про медичний центр

Спеціалізований медичний центр

Ми займаємося хірургічним і терапевтичним лікуванням всього спектру захворювань вуха, горла і носа. Ми використовуємо не тільки сучасне обладнання та новітні технології лікування, а й колосальний досвід і знання, які в нашому медичному центрі передаються з покоління в покоління.

Ми більше, ніж команда

Ми - більше, ніж команда професіоналів з великим досвідом роботи. Ми - родина. Ми не просто лікуємо наших пацієнтів, ми піклуємося про них. Ми вважаємо, що довіра доктору — це запорука успішного лікування, тому забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного з вас. Якщо у наших пацієнтів з'являються будь-які питання, вони завжди впевнені, що ми на зв'язку і готові допомогти.

Професійний підхід до діагностики та лікування

Медичний центр «Династія» — гарант якісного і найбільш професійного підходу до діагностики та лікування лор-захворювань. Ми постійно вдосконалюємо свої знання, відвідуємо міжнародні курси і семінари, щоб завжди знати про всі останні технології і методи лікування в області оториноларингології.

Комфортні умови

Ви можете бути впевнені, що в нашому медичному центрі створено найкомфортніші умови для амбулаторного лікування та перебування у стаціонарі після хірургічних втручань.

Фото медичного центру